Каналізаційні струменеві установки мають попит. Вони на нашому ринку відомі як асенізаторські машини. Це сильні агрегати. Застосовують для очищення стічних вод. Це може бути як каналізаційні системи житлових чи комерційних будинків, і великих муніципальних будівель. Не знаєте, де асенізатор купити в Україні? Тоді переходьте за посиланням. Запропоновано широкий асортимент.
Що являє собою асенізатор?
Під асенізатором розуміють автомобіль. Він створений для викачування та перевезення відходів із каналізації. Можна взаємодіяти з ямами та відстійниками. Процес відкачування реалізується за допомогою використання забірного рукава. Ще додатково застосовують насос та створюють у цистерні машини вакуум. Все це необхідно для успішного проведення робіт.
Асенізатор найчастіше зустрічається у комунальному господарстві, але може застосовуватись і при побутових потребах. Є багато як вітчизняного, так і закордонного транспорту. Працюють машини за одним принципом. Асенізатор купити в Україні досить просто. Устаткування представлене у великому асортименті, спеціальний дозвіл не потрібний.
Які є види?
Спецтехніку можна поділити на дві категорії. Перша – це машини, які відкачують води із каналізації за допомогою колекторного двигуна. Другий вид – це більш продумані та сучасні машини, доповнені вакуумною помпою.
Зараз переважно використовуються останні, оскільки вони вважаються більш досконалими з технологічної точки зору та раціональними.
Область застосування асенізатора
У цистерну збирають усі нечистоти з каналізації за допомогою вакуумного насоса і потім відвозять до місця утилізації. Принцип роботи простий. Речовина, що відкачує, потрапляє в спеціальну ємність, вона акумулює. Вважається, що такий варіант для здоров'я людини та навколишнього середовища є найбільш безпечним.
Відкачувати за допомогою асенізаторської машини можна стічні води, пару та нечистоти.
Як вибрати асенізатор?
Спочатку варто визначитися з технічними завданнями. Від цього залежить обсяг майбутнього асенізатора. Якщо йдеться про великий промисловий об'єкт, то краще купувати машину з максимальною місткістю. Таким чином, вдасться звести до мінімуму кількість рейсів. Для побутового застосування можна обмежитись невеликими обсягами, щоб не переплачувати за транспорт.
Додатково при виборі варто враховувати:
метод відкачування;
вантажопідйомність;
термін безперервної роботи;
метод управління.
Ще необхідно звернути увагу на вигляд насоса. Він може бути високовакуумним, низьковакуумним, форвакуумним або бустерним. В основному зупиняються на першому або другому варіанті, оскільки вони підходять для низьких або високих показників тиску каналізаційної системі.